26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Złoto w tenisie stołowym chłopców

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W grudniu nasza szkoła była gospodarzem Mistrzostw Radomia w ramach XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym chłopców. W rozgrywkach wystartowało 16 radomskich szkół ( 64 zawodników ). Jak przystało na gospodarzy nasz młody zespół w składzie: Krężel Karol 2E, Rus Adam 2W, Zegarek Patryk 4E i Kruk Sebastian 2M wywalczył złoty medal drużynowo. Mecze naszych zawodników budziły wielkie emocje i pokazali wysokie umiejętności. Ponadto uczeń Krężel Karol wygrał wszystkie swoje pojedynki i został mistrzem Radomia, natomiast Rus Adam wywalczył brązowy medal. Nasi uczniowie Alzak Ernest 2T, Krakowiak Mikołaj 4T, Flis Paweł 3C, Drabik Jakub 2M, sprawowali również funkcję sędziów punktowych w ramach wolontariatu. Sędziami głównymi zawodów byli Marcin Maziarski, Sławomir Sorsa i Włodzimierz Trzeciak. Zwycięzcy w nagrodę zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami. Opiekę nad zwycięską drużyną sprawowali Maciej Miter i Albert Siekiera. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Poniżej wyniki zawodów:

1. Zespół Szkół Technicznych

2. Zespół Szkół Samochodowych

3. Zespół Szkół Elektronicznych

4. III LO

Wyniki indywidualne:

1. Krężel Karol ZST

2. Michalczewski Jakub ZSS

3. Rus Adam ZST

4. Sieczek Marcin III LO

Autor: Albert Siekiera

Skip to content