26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

ESV Wisłosan partnerem szkoły

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

ESV Wisłosan to kolejny pozyskany partner szkoły , który wspiera finansowo modernizację pracowni elektrycznych w naszej szkole. W listopadzie br. roku przekazał na rzecz szkoły kompletne, energooszczędne oprawy oświetleniowe do sali nr 27, której remont jest planowany w 2019 r. Reprezentujący Spółkę ESV , mgr inż. Zdzisław Śliwiński, absolwent naszej szkoły, zadeklarował również wykonanie remontu instalacji elektrycznej i wymianę oświetlenia. Nie wykluczona jest również pomoc finansowa przy zakupie elementów sufitu podwieszanego w remontowanej Sali.

ESV Wisłosan sp. z o.o. (dawniej Energetyka Wisłosan sp. z o.o.) jest przedsiębiorstwem obecnym w branży energetycznej od 1998 roku.

Działalność spółki koncentruje się na czterech obszarach:

* produkcji, dystrybucji i obrocie energią elektryczną

* produkcji i dystrybucji energii cieplnej

* dystrybucji i obrocie paliwami gazowymi w systemie sieciowym

* świadczeniu usług elektromontażowych i teletechnicznych

Swoją działalność spółka prowadzi na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN ESV Serwis Oddział Radom: ul. Kozienicka 97 26-600 Radom. ESV Wisłosan Sp. z o.o. od lat jest liderem nowych technologii i rozwiązań w przemyśle energetycznym. Potwierdzają to liczne wyróżnienia i certyfikaty, w tym Gazela Biznesu za rok 2012 przyznawana przez dziennik Puls Biznesu, Diament miesięcznika Forbes za 2013 rok oraz Gepard Biznesu za 2011 rok. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników, ciągłemu uzupełnianiu wiedzy w zakresie nowoczesnych rozwiązań i technologii, elastyczności i pełnej koncentracji na zaspokajaniu potrzeb odbiorców, ESV Wisłosan Sp. z o.o. jest dziś zaufanym Partnerem dla Klientów i skutecznie włącza się w realizację ich celów biznesowych. Do grona tych pracowników zalicza się mgr inż. Zdzisław Śliwiński, dyrektor radomskiego oddziału ESV Wisłosan, który jest absolwentem Zespołu Szkól Energetycznych.

Autor: Marek Miałkowski

Skip to content