26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Wyjątkowy tytuł dla wyjątkowej szkoły

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Po raz kolejny Zespół Szkół Technicznych w Radomiu został uhonorowany tytułem Microsoft  Showcase School na rok szkolny 2018/2019. To zaszczytne wyróżnienie dowodzi, że nasza placówka oświatowa jest postrzega na świecie jako zespół wywierający wpływ na przyszłość edukacji. Microsoft Showcase Schools są twórcami zmian w sposobie nauczania i podejściu do wiedzy. Szkoły, uzyskujące ten tytuł to część globalnej społeczności charakteryzującej się: innowacyjnością w nauczaniu, uczeniu się i ocenianiu, myśleniem krytycznym i komputerowym, kreatywnością i aktywną współpracą, a także chęcią promowania rozwijania umysłu wśród nauczycieli i uczniów. Z roku na rok przybywa nam Microsoft Innovative Expert Educators (MIEE), którzy poprzez swoje pomysły inspirują innych nauczycieli w ich pracy. Tego typu zaszczytne tytuły wiążą się z ciężką i nieustanną pracą, poszukiwaniem inspiracji oraz ciągłym uczeniem się i zdobywaniem nowych doświadczeń. Jesteśmy jako zespół gotowi nadal podejmować ten trud bo daje on niespotykaną satysfakcję. Zapraszamy do współpracy z nami.

Więcej na temat programu można znaleźć pod adresem Microsoft Showcase School.

showcase2018

Skip to content