26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Uczennice naszej szkoły na Mistrzostwach Europy

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Przygotowania do startu w 17 IAAF Mistrzostwach Świata

Hiszpania, Hiszpania, Hiszpania…. jest to kraj w którym przygotowują się nasze dziewczyny do sezonu lekkoatletycznego. Pod okiem doświadczonych trenerów kadrowych Joanna Hajdrowska i Martyna Kotwiła (uczennice naszej szkoły) ciężko trenują i przygotowują się do startów letnich. Martyna spędza czas na treningach na wybrzeżu Costa Brava w miejscowości Llored de Mar, a Asia na wietrznej Teneryfie gdzie podobno dalej oszczepy latają. Czeka je ciężki sezon i zadanie do wykonania, czyli poprawa kilku rekordów życiowych. Oprócz startów na Mistrzostwach Polski nasze ambitne dziewczyny chcą uzyskać kwalifikację do startu na 17 IAAF Mistrzostwach Świata w Tampere. Przypominamy, że Martyna po rekordzie Polski na 200 m ma ogromne szanse na start w Mistrzostwach Europy seniorek, które odbędą się w Berlinie. Trzymamy kciuki i życzymy udanych treningów.

 

Skip to content