26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Dzień Nowych Technologii w Edukacji – ZST Radom

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W Zespole Szkół Technicznych pierwszy dzień wiosny był witany między innymi z wykorzystaniem nowych technologii a dokładnie produktu firmy Microsoft „gry” Minecraft. Uczniowie mogli tworzyć futurystyczne budowle (zamki, stadiony, nowoczesny budynek szkoły ZST)  – pracując w grupie, dzieląc się zadaniami. Po ciężkiej pracy można było sprawdzić się w grupowej rywalizacji. Uczestnicy mieli do przejścia labirynt. Czy łatwy ? – Oceń sam.

Wielkie „Dzięki” dla Piotra Wasiaka i Dominika Wieczorka uczniów z klasy 2A technikum informatycznego za przygotowanie stanowisk do pracy,  rywalizacjii i zabawy z Maincraftem.

Za rok też będzie wiosna i nowe wyzwania dla organizatorów i uczniów w Minecrafcie – zorganizujemy coś ciekawego – jeżeli ktoś ma pomysły na wykorzystanie Mincrafta w szkole, w edukacji, w zabawie, w pracy,

zapraszam.

Zenon Nowocień – zenon.nowocien@zst.radom.pl

Skip to content