26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

eTwinning w ZST w Radomiu

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W naszej szkole od marca do maja 2018r. uczniowie klas 1B i 1D uczestniczą w międzynarodowym projekcie zatytułowanym Unity in Diversity… or the Other Way Around? Naszymi partnerami są szkoły średnie z: Belgii, Grecji, Turcji, Szwecji, Niemiec, Słowacji i Polski (II LO im. Stefana Batorego w Warszawie). Opiekunem grupy jest p. Elwira Mortka – nauczycielka języka angielskiego.

W czasie trwania tego projektu będziemy odkrywać, a potem walczyć ze stereotypami jakie funkcjonują w naszych głowach, na temat innych narodowości.

Projekt będzie realizowany na platformie TwinSpace utworzonej specjalnie na potrzeby eTwinning. Dzięki niej będziemy mogli oglądać i umieszczać mnóstwo ciekawych materiałów w postaci zdjąć, filmików, interaktywnych plakatów, uczestniczyć w wideokonferencji. Skorzystamy również z możliwości rozmawiania zarówno na forum, jak i na żywo (chatroom) z naszymi partnerami – uczniami i nauczycielami.

Skip to content