26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Jasełka 2017

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W czwartek (21.12.2017) w naszej szkole czuło się już atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, gdyż mogliśmy oglądać ‘Jasełka’ przygotowane przez klasę 2T. Organizacją zajęły się nasze panie Katechetki, pani Aneta Sochaj i Wioletta Wojciechowska-Jaraszek. Nad oprawą muzyczną czuwał muzyczny zespół szkolny, pod przewodnictwem pana Macieja Świtasa. Jak zwykle było bardzo ładnie, tradycyjnie, radośnie, a na koniec i za kulisami zabawnie. Publiczność słuchała kolęd i pastorałek w nowej rockowej aranżacji, a po przedstawieniu i części oficjalnej wszyscy dali się porwać magii Świąt, tańcząc i śpiewając, ciesząc się z Narodzonego Dzieciątka Jezus.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!! 😊

 

Skip to content