26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Gwiazdka na Deptaku 2017

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Podobnie jak w latach ubiegłych, również i w tym roku nasza szkoła uczestniczyła w konkursie na Najładniej Ubraną Choinkę, zorganizowanym przez Pana Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego w ramach akcji „Gwiazdka na Deptaku 2017”. W konkursie wzięły udział przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe oraz ośrodki opiekuńczo-wychowawcze. Wszyscy ci, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w konkursie. Oczywiście interesowała nas wyłącznie kategoria Szkół Ponadpodstawowych, ale niestety w tym roku Zwycięzcą okazał się Zespół Szkół Agrotechnicznych
i Gospodarki Żywnościowej w Radomiu. Jednak liczy się integracja i fajna zabawa, a ta była przednia! A wszystko to w cudownej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia, przy akompaniamencie kolęd. Na pocieszenie Samorząd Uczniowski dekorujący nasze drzewko dostał pisemne podziękowanie od Pana Prezydenta za udział w konkursie oraz coś słodkiego na pocieszenie.

Skip to content