26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

9 Ogólnopolski Tydzień Kariery „JA na rynku pracy: Moje talenty i Moje Kompetencje”

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

22 października zakończył się trwający od 16 października 9 Ogólnopolski Tydzień Kariery odbywający się pod hasłem „JA na rynku pracy: Moje talenty i Moje Kompetencje”. W ramach OTK w Naszej Szkole: przeprowadzono 14 zajęć w klasach pierwszych i drugich pod hasłem ”Mój Talent” (uczniowie-uczniom), wprowadzono w ośmiu klasach drugich elektroniczne portfolio na bazie programu ONENOTE wraz z zajęciami wprowadzającymi, odbyły się dwa spotkania dotyczące rekrutacji z przedstawicielką  Stowarzyszenia e-Lab z Warszawy i prezesem firmy IT – Technet, a klasy 3E i 3M odwiedziły laboratoria Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego. W ramach współpracy SzOKu i firmy consultingowej WESTHILL 20 osób (organizatorzy OTK w ZST – uczniowie współpracujący w SzOK i laureaci konkursu OTK) otrzymało bony na bezpłatne badania narzędziem TalentReflect badające różne obszary talentów (koszt 149 zł). W trakcie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery powstała Mapa Talentów Uczniów Naszej Szkoły (zdj).

Skip to content