26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Wizyta u Ministra Sportu

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Niezwykle utalentowani lekkoatleci z Radomia gościli z wizytą w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Podczas wizyty Minister Jan Widera osobiście wypytał młodych sportowców o ich osiągnięcia sportowe. Zaproszeni goście są uczniami radomskich szkół. Razem z trenerem Arturem Błasińskim są ambasadorami programu „lekkoatletyka dla każdego!”. Program od kilku lat wspierany jest przez Ministerstwo Sportu oraz partnerów prywatnych. Jednym z najważniejszych jest firma Nestle, która jest głównym sponsorem finału ogólnopolskich zawodów Nestle Cup. Przypominamy, że Artur Błasiński jest koordynatorem programu na terenie obejmującym dawne województwo radomskie. Jest też nauczycielem prowadzącym zajęcia w Szkole Mistrzostwa Sportowego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Technicznych oraz trenerem wielu utalentowanych sportowców uczęszczających do naszej placówki.

Skip to content