26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Sukces naszych uczniów

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Reprezentanci naszej szkoły zajęli drugie miejsce w sztafetowych biegach przełajowych. Tradycyjnie zawody zostały rozegrane na terenach przyległych do PSP 30, dawniej Gimnazjum numer 8 im. Królowej Jadwigi. Warto dodać, że biegi szkół ponadgimnazjalnych, były najliczniej obsadzone wśród wszystkich radomskich szkół uczestniczących w zawodach. Nasi reprezentanci w składzie Piotr Pochylski, Bartłomiej Lewikowski, Piotr Głodek, Kacper Żaczek, Paweł Flis, Patryk Mirosz, Maciej Kępka, Adrian Goździewski, Dawid Paluch, Jakub Bednarek po zaciętej walce ulegli uczniom ze szkoły III LO im. Dionizego Czachowskiego. Trzecie miejsce przypadło zawodnikom z Zespołu Szkół Budowlanych. Opiekunem zawodników z naszej szkoły była Pani Aneta Błasińska. Zawody te były inauguracją XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy oraz Gminę Miasta Radomia.

Gratulujemy wyników wszystkim uczestnikom zmagań sportowych.

 

Skip to content