26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Udany występ naszych uczniów w Łodzi

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Niedzielne popołudnie na stadionie AZS Łódź było areną zmagań młodych sportowców. Nasi uczniowie udanie zaprezentowali się na bieżni, rzutni i skoczni. Podczas zawodów uzyskali minima na Mistrzostwa Polski oraz poprawili swoje rekordy życiowe. Na uwagę zasługują wyniki Olgierda Michniewskiego na 110 płotki (2 wynik w Polsce) oraz Dawida Krzemińskiego trójskok (3 wynik w Polsce). Życiówki poprawili Bartosz Korcz na 100 m, Jakub Maciaszczyk 110 płotki, Jakub Potębski w pchnięciu kulą i Robert Mnich na 400 m. Wyniki na wysokim poziomie do którego nas przyzwyczaili nasi eksportowi zawodnicy uzyskali Joasia Hajdrowska, Dominik Wabik, Natalia Wosztyl i Martyna Kotwiła.

Gratulujemy .

Galeria pod linkiem : http://galeria.radombiega.pl/gallery/4114

 

 

Skip to content