26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

III Mistrzostwa w grę FIFA

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 3 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu odbyły się III Mistrzostwa FIFA szkół gimnazjalnych. Na zawody zarejestrowało się ponad 50 uczestników. Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 9 rano. Dla celów rozgrywek organizatorzy – nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu – przygotowali 6 stanowisk. Wyposażonych w konsole X-Box firmy Microsoft. projektory i pady. Eliminacje wyłoniły pierwszych zwycięzców. Na twarzach nie dało się nie zauważyć oznak radości. Pokonani nie okazywali żalu, a nawet dalej zagrzewali do walki swoich przeciwników. W miarę upływu czasu i wyłaniania szczęśliwców, którzy przechodzili do kolejnych etapów rozgrywek rosły emocje. W między czasie dla rozluźnienia atmosfery odbywały się liczne konkursy, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Z racji, iż cała impreza trwała kilka godzin, firma Fogiel&Fogiel ufundowała dla uczestników zabawy słodki poczęstunek, a firma Stadar -Dariusz Staniak dostarczyła zdrowe i pyszne kanapki. Oba dania cieszyły się duża popularnością wśród zawodników. W końcu przyszła pora na finał. Mogliśmy oglądać popisy mistrzów gry FIFA 2017. Poziom był bardzo wyrównany i w wielu przypadkach rozstrzygnięcie zapadało dopiero po rzutach karnych. Ukoronowaniem całej imprezy był pojedynek Mistrza Szkół Gimnazjalnych z Mistrzem Zespołu Szkół Technicznych. Jak się okazało wygrał reprezentant gospodarzy. Prawdopodobnie wynikało to z dłuższego stażu przy używaniu konsoli X-Box. Trójce zwycięzców wręczono nagrody rzeczowe i pamiątkowe puchary, a wszystkim zawodnikom dyplomy. Dziękujemy za wsparcie naszych działań Radzie Rodziców przy Zespole Szkół Technicznych w Radomiu, która była fundatorem nagród rzeczowych.
Wyniki:
Gimnazjum
I Miejsce: Rutkowski Michał PG11
II Miejsce: Staniszewski Filip PG22
III Miejsce: Wójcik Filip PG11
 
ZST
I Miejsce: Maciej Piorun 3S
II Miejsce: Jakub Szczepanik 3A
III Miejsc Zagdan Maciej 2A
 
Wynik Gimnazjum vs ZST  1:2
 
Gratulujemy wszystkim, którzy bawili się wspólnie z nami, dużych umiejętności oraz bardzo sportowej postawy w czasie całej imprezy.
Zapraszamy znów za rok. 
 
Skip to content