26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zapisy na III Mistrzostwa Radomia w grę Fifa szkoł gimnazjalnych – formularz rejestracji

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Po raz kolejny spełniając oczekiwania wielu fanów sportu i nowoczesnych technologii Zespół Szkół Technicznych w Radomiu organizuje w dniu 3 czerwca 2017 roku mistrzostwa szkół gimnazjalnych FIFA. Będzie to już trzecia edycja tego konkursu, którego celem jest popularyzowanie wśród młodzieży postaw pro społecznych, rozwijanie dobrych cech życia w grupie, wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz krzewienie współzawodnictwa. 

Jeżeli jesteś gimnazjalistą z Radomia lub uczęszczasz do szkoły gimnazjalnej położonej niedaleko Radomia, to jest to informacja właśnie dla Ciebie. Uważasz, że potrafisz biegle obsługiwać konsole XBOX oraz doskonale wykorzystywać atuty światowych drużyn piłkarskich? Chcesz pochwalić się swoimi umiejętnościami i sprawdzić czy dasz radę pokonać swoich rówieśników? Czujesz, że możesz wykorzystać swoje zdolności obsługi konsoli do zdobycia tytułu mistrza szkół gimnazjalnych w FIFA? Masz ochotę sympatycznie, wśród grona rówieśników spędzić sobotnie przedpołudnie? Skorzystaj z okazji i zgłoś się w celu wzięcia udziału w mistrzostwach. Regulamin oraz zasady udziału w naszej imprezie znajdziesz pod adresem http://zst-radom.edu.pl oraz na naszym facebook’u. Kartę zgłoszenia należy wypełnić i wydrukować, a następnie dostarczyć do sekretariatu Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu na ul. Limanowskiego 26/30 najpóźniej do dnia 1 czerwca 2017 roku. Decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona (max 64 uczestników).

 

FORMULARZ

REGULAMIN

 

Skip to content