26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Nasz nauczyciel na konferencji Microsoft E2 w Kanadzie

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniach 20-23 marca Łukasz Gierek – nauczyciel  Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu, reprezentował Polskę oraz naszą szkołę na konferencji Microsoft E2 Education Exchange, która odbyła się w Toronto w Kanadzie. Na tej konferencji spotkało się ok 240 innowacyjnych nauczycieli z ponad 80 krajów świata. Oprócz wykładów, seminariów i ćwiczeń nauczyciele zostali podzieleni na grupy w których pracowali nad innowacyjnymi projektami mającymi usprawnić proces edukacyjny. Pan Łukasz Gierek był w grupie nr 30, w której współpracował z nauczycielami z Bułgarii, Japonii, Vietnamu, Egiptu, Nowej Zelandii, opiekunem grupy był Koen Timmers – edukator z Belgii finalista tegorocznego Global Teacher Prize w Dubaju. Podczas ostatniego dnia konferencji wszyscy nauczyciele przygotowywali stanowiska zawierające informacje o kraju, szkole, swojej pracy. Stanowisko Zespołu Szkół Technicznych cieszyło się dużą popularnością zostało odwiedzone m.innymi przez Antony’ego Salcito, który jest odpowiedzialny za dział Edukacji na świecie w firmie Microsoft.
 
Zapraszamy do obejrzenia materiału video
 
 
oraz galerii
 
Skip to content