26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Konferencja ITechDays

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Szanowni Państwo! Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) wraz z Partnerami gorąco zapraszają na konferencję z cyklu ITechDays 2017. W trakcie wydarzenia będą prezentowane sesje w zakresie technologii:

 Windows Server 2016,  Windows 10,  Office 365,  Microsoft Azure,  System Center,  SharePoint Server,  Exchange Server,  Skype for Business,  PowerShell,  Dev/Ops,  bezpieczeństwo i ochrona danych w środowiskach Microsoft.

Konferencja odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2017r. w największym centrum targowokongresowym w Europie Środkowej – Ptak Warsaw Expo. Równolegle będą odbywały się targi gier i video (Good Game Warsaw), targi edukacyjne Edu Expo oraz impreza poświęcona fanom popkultury Comic Con. Udział w konferencji ITechDays będzie bezpłatny. Limit uczestników został określony na 750 osób. Sesje poprowadzą znani prelegenci posiadający bardzo bogate doświadczenie praktyczne poparte wieloma certyfikatami zawodowym. Zaplanowaliśmy 27 sesji podzielonych na trzy ścieżki. Do grona Partnerów wydarzenia dołączyły firmy skupione wokół technologii Microsoft ze szczególnym ukierunkowaniem na technologie chmury obliczeniowej z zastosowaniem Azure, Office 365 oraz Intune. Informacje o ITechDays są umieszczane na stronie internetowej www.ITechDays.pl a aktualności w ramach dedykowanej podstrony na www.facebook.com/ITechDays. Jeśli zechcą Państwo zapoznać się z przebiegiem wcześniejszych konferencji– zapraszamy do prześledzenia historii wraz z zaangażowaniem uczestników na www.facebook.com/ITechDay. 

Skip to content