26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Weekendowe zajęcia dla gimnazjalistów – reportaż

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 4 marca 2017 roku w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu wystartowały zajęcia dla gimnazjalistów. Proponowane tematy zajęć to: Ruch, muzyka czy zabawa? Wehikuł czasu. Granie czy programowanie? Komputer w sieci. Jest jeszcze klika wolnych miejsc na niektóre z nich. Jeżeli ktoś nie zdążył się zarejestrować prosimy o kontakt z organizatorami i śledzenie najnowszych ogłoszeń na naszej stronie. Pierwsze wrażenia uczestników zajęć były bardzo pozytywne. Niebawem przedstawimy relację z działań jakie wykonywali nasi goście. Dzisiaj krótki film z montażu komputerów. Zapraszamy. Tu zobaczysz coś ciekawego.

A tak zajęcia uchwyciła kamera

 

Skip to content