26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Szkolne koło LOP

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W Zespole Szkół Technicznych działa SK LOP, które liczy 75 członków.

Młodzież ZST chętnie bierze udział w konkursach organizowanych przez Zarząd LOP w Radomiu zajmując czołowe miejsca.

W 2016 młodzież brała udział w konkursie „Mój las” w którym Milena Czubak,- wyróżnienie Michał Gregorczyk i Patryk Staniewski . W konkursie „ Rośliny i zwierzęta prawem chronione w regionie radomskim” uczeń Tomasz Kubies zajął II miejsce.

W listopadzie 2016r ZST zajął I miejsce w regionalnym konkursie ekologicznym „Najlepiej pracujące Szkolne koło LOP”. Był to efekt pracy SK LOP, samorządu uczniowskiego pod opieką Pani Małgorzaty Krajewskiej, Doroty Sadłowskiej, Wolontariatu z Panią Anną Sałek Kudas, Pana Pawła Wolskiego, Pana Jana Kowalczyka oraz Pani Marzeny Buczmy.

plakatfacebook kopia

Skip to content