26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Nasz nauczyciel będzie reprezentował Polskę na globalnym forum Microsoftu w Kanadzie

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Pod koniec ubiegłego roku grupa naszych nauczycieli, którzy szczycą się tytułem Microsoft Innovative Expert Educator, w skladzie Bożena Czapla, Łukasz Gierek, Zenon Nowocień, Jarosław Orczykowski, Marek Skrok,  Artur Rudnicki, Edyta Zielińska – uczestniczyła w warsztatach oraz spotkaniu integracyjnym zorganizowanym przez firmę Microsoft. Oprócz wykładów z zakresu motywacji oraz nowych technologii została wybrana trójka osób która będzie reprezentowała polską grupę Expert Educatorów Microsoft na Globalnym Forum Microsoftu w Kanadzie (spokaniu innowacyjnych nauczycieli Microsoft z całego świata). Mamy przyjemność poinformować iż jedną z tych osób jest Pan Łukasz Gierek – nauczyciel Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu. Serdecznie gratulujemy !!!

 

Galeria

Skip to content