26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 29 listopada 2016 r. w auli Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2015/2016.

Wśród 70 najlepszych uczniów z terenu objętego nadzorem pedagogicznym Delegatury w Radomiu znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Milena Czubak – uczennica klasy 3S technikum informatycznego, Tomasz Zawisza – uczeń klasy 4N technikum energetycznego oraz Krzysztof Bąk – uczeń z klasy 2T technikum mechatronicznego. Podczas uroczystości uczniowie odebrali gratulacje oraz pamiątkowe dyplomy od Mazowieckiego Kuratora Oświaty Pani Aurelii Michałowskiej.

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content