26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Clean up the world w Zespole Szkół Technicznych

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Nauczyciele języków obcych w listopadzie zorganizowali imprezę szkolną poświęconą akcji ” Sprzątanie Świata „.
Było to jedno z kolejnych przedsięwzięć realizowanych przez ZST pod hasłem ” Podaj dalej … Drugie życie odpadów „.
Uczniowie w formie prezentacji multimedialnych przedstawili przebieg tej akcji w Australii,Rosji,Niemczech,Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.Można było także obejrzeć teledyski i posłuchać piosenek nawiązujących do potrzeby ochrony środowiska naturalnego w różnych rejonach globu. Zorganizowano również konkurs, w trakcie którego wytypowani uczniowie z rozsypanek wyrazowych układali slogany ekologiczne.

 

Galeria

Skip to content