26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

#MOVEMBER W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

#MOVEMBER W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH

Drodzy, uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz sympatycy Zespołu Szkół Technicznych.

W 2014 roku zaszczepiliśmy akcję #movember w Zespole Szkół Technicznych; z przyjemnością mogliśmy zaobserwować, iż nie pozostała ona bez odzewu, ponieważ zaangażowali się w nią rodzice, nauczyciele i uczniowie.
W tym roku po raz trzeci przystępujemy do tak szczytnego działania, które poza zachęcaniem do corocznych badań ma na celu przekonanie mężczyzn do prowadzenia zdrowszego trybu życia.

Zespół Szkół Technicznych w tym roku także zapuszcza wąsy/zarost/brodę – pamiętajcie:
Raka gołym okiem nie widać. Wąsy tak, szczególnie, że na nas patrzą setki młodych ludzi, którym musimy przypomnieć o dbaniu o swoje zdrowie.
Od listopada wraz z laboratorium analiz medycznych Medica ruszamy z akcją #movember – czyli zapuść wąsy dla jaj

W skrócie:
Akcja #movember ma na celu propagowanie badań profilaktycznych u mężczyzn w celu wczesnego wykrycia raka lub sprawdzenia ogólnego stanu zdrowia.
Akcja polega na tym iż w miesiącu listopadzie „hodujemy zarost”, pod koniec listopada odbędzie się finał akcji w naszej szkole, w którym pracownicy laboratorium analiz medycznych Medica przyjadą i wykonają badania dla zainteresowanych osób.

Serdecznie zachęcamy naszych nauczycieli, uczniów i ich rodziców a także sympatyków Zespołu Szkół Technicznych do wzięcia udziału w tej akcji.
Tak wyglądała akcja w naszej szkole w zeszłym roku:
https://www.youtube.com/watch?v=gtx6rCgKGa4
 
Skip to content