26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Uczniowie ZST najlepsi w Radomiu !!!

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 17 października 2016r., odbył się finał Drużynowych Biegów Przełajowych Dziewcząt i Chłopców w ramach XIII Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Po ekscytującej i zaciętej walce chłopcy z ZST nie dali rywalom szans i zwyciężyli w pięknym stylu. Opiekę nad drużyną sprawował pan Radosław Nowakowski.

W rywalizacji dziewcząt po wyczerpującej walce nasze uczennice wbiegły na metę na 5 miejscu, co jest też dużym sukcesem. Opiekę nad dziewczętami sprawowała pani Aneta Błasińska.

Skład zwycięskiej drużyny chłopców: Goździewski Adrian, Romanowski Piotr, Głodek Piotr, Kucharski Karol, Zaleski Damian, Brewczyński Dominik, Flis Paweł, Paluch Dawid, Kucharski Jarosław, Bednarek Jakub, Krukowski Michał oraz Michalec Dawid.

Skład dziewcząt: Brydowska Katarzyna, Czubak Milena, Gałkowska Martyna, Kopeć Anna, Kusztal Paulina, Seweryn Paulina, Strzałkowska Patrycja, Zawodnik Aleksandra, Szmit Natalia, Bednarczyk Ewa, Kozik Julia oraz Stecko Nina.

Skip to content