26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zajęcia dodatkowe dla uczniów szkół gimnazjalnych

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu ma przyjemność zaprosić Państwa uczniów na zajęcia dodatkowe z informatyki:

1. Komputer w sieci – Twój własnoręcznie zbudowany komputer jako cząstka Internetu. Jego najczęstsze usterki. Jak Go zbudować? Jak pozbyć się jego wad? Do czego można wykorzystać stary komputer lub laptop? Twoja sieć domowa słabo działa? Jak dobrze zabezpieczyć sieci bezprzewodową? Jak sprawdzić jakość zabezpieczenia a może Twój problem jest jeszcze inny. Te i podobne zagadnienia pokażemy na naszych zajęciach, odpowiemy na wasze pytania i pokażemy jak to wszystko funkcjonuje.

2. Jak stworzyć multimedialny interaktywny serwis internetowy? Poznaj nowe technologie umożliwiające tworzenie takich właśnie stron. Stwórz własny serwis zawierający atrakcyjne animowane multimedia. Dodaj do swojego serwisu elementy interaktywności. Niech Twoja strona żyje i cieszy innych użytkowników. A wszystko to przy użyciu darmowego oprogramowania. Za darmo też można być PRO. Sprawdź!

3. Akademia programowania Touch Develop, AppInventor & Code.org – zajęcia te w ciekawy sposób wprowadzą Cię w tajniki programowania własnych gier komputerowych w innowacyjnym środowisku Microsoftu. Dzięki nim dowiesz się również jak zaprojektować ciekawą aplikację na urządzenia mobilne z systemem Android. Te zajęcia to również okazja do zabawy i nauki kodowania w Code.org. Nie zwlekaj i zapisz się na nie już dziś.

4. Wehikuł czasu – na tych zajęciach przeniesiesz się w czasie. Chcesz wiedzieć jak wyglądał Radom jak wyglądała twoja okolica w dawnych czasach? Np podczas II wojny światowej. Nic prostszego dowiesz się tego dzięki „Photoshopowi” i odrobinie „magii”- zapraszamy na zajęcia.

Data: Każda sobota w semestrze letnim 2016/2016 począwszy od 20 lutego 2016

Miejsce: Zespół Szkół Technicznych w Radomiu

ul. Limanowskiego 26/60

Prosimy o zarejestrowanie się poprzez adres poczty elektronicznej Jaroslaw.Orczykowski@zst.radom.pl celem rezerwacji miejsca. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na wybrane zajęcia rusza od 16.02.2014. Harmonogram godzinowy zajęć będzie publikowany na stronie szkoły: www.zst-radom.edu.pl.

Szczegółowe informacje u organizatora: Artur Rudnicki – tel. 0 693 334340, e-mail: arturrudnicki@zst-radom.edu.pl; artur.rudnicki@zst.radom.pl

Skip to content