26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym !

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Jak co roku w Zespole Szkół Technicznych odbyły się wewnątrzszkolne Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców. Do zawodów zgłosiło się 34 zawodników. Nadrzędnym celem turnieju była popularyzacja tenisa stołowego w naszej szkole, wyłonienie mistrza szkoły, oraz reprezentacji na zawody. Turniej tenisa stołowego stał na dobrym poziomie, a poszczególne pojedynki były zacięte i wyrównane. Nowym Mistrzem Szkoły został Woźniak Bartłomiej z klasy 2R, drugie miejsce zajął Wiśnios Mateusz 2M, a na najniższym podium stanął Tomaszewski Karol 2M. Najlepszych czterech zawodników będzie reprezentować ZST w Mistrzostwach Radomia Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym, które odbędą się 14 grudnia w naszej szkole. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami ufundowanymi przez Radę Rodziców za co im bardzo dziękujemy. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju pieczę sprawowali Maciej Miter i Albert Siekiera. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i zapraszamy do rywalizacji w przyszłym roku szkolnym.
Galeria

Skip to content