26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Nauczyciele ZST na kursach językowych w ramach międzynarodowego projektu Erasmus Plus

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Nauczyciele ZST na kursach językowych w ramach międzynarodowego projektu Erasmus Plus
Doskonalenie kwalifikacji językowych nauczycieli w czasie wakacji.
Bardzo dobre kursy językowe, możliwość poznania nowych osób i kultury różnych krajów oraz nawiązywanie międzynarodowych kontaktów to zalety projektu Erasmus + realizowanego w naszej szkole. Pod hasłem „Język angielski – poszerzamy horyzonty rozwoju zawodowego uczniów i nauczycieli” siedmiu nauczycieli uczestniczyło w wakacje w kursach językowych. Dorota Sadłowska i Małgorzata Krajewska wybrały szkoły angielskie (Oksford i Londyn), a Katarzyna Page, Bożena Czapla, Beata Markiewicz , Mariusz Utkowski i Tomasz Magnowski kształcili się na Malcie w szkołach ETI i ESE. W każdym z siedmiu przypadków głównym celem była realizacja Europejskiego Planu Rozwoju szkoły, który zakładał podniesienie kwalifikacji językowych i międzykulturowych tych osób, nawiązanie kontaktów i promocja kształcenia poprzez uczestnictwo w różnych lokalnych i europejskich aktywnościach. Formalne zajęcia językowe nauczycieli toczyły się w szkole, ale wartością dodana takiej formy kształcenia była możliwość poznania kultury kraju (Wielka Brytania, Malta) i zabytków oraz atrakcji przyrodniczych. Czy warto korzystać z takiego rodzaju uczenia się i rozwijania własnego potencjału? Każdy z uczestników projektu „Język angielski – poszerzamy horyzonty rozwoju zawodowego uczniów i nauczycieli” chętnie wam odpowie osobiście na to pytanie i doda wiele szczegółów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

Skip to content