26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

RUSZYŁA SIÓDMA EDYCJA PROGRAMU „ZAGRZEWAMY DO NAUKI”!

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Rozpoczęła się siódma edycja programu edukacyjnego „Zagrzewamy do nauki”.

W inauguracji roku szkolnego w Zespole Szkół nr 40 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie oraz Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu gościli przedstawiciele  PGNiG TERMIKA.

Jednym z punktów programu uroczystości było podpisanie umów pomiędzy PGNiG TERMIKA a szkołami partnerskimi. W Warszawie umowę podpisała Dyrektor Beata Doroś-Woźniak, a ze strony firmy podpis złożyli Prezes Zarządu PGNiG TERMIKA Marek Dec i Dyrektor Departamentu Personalnego Marzena Cieślak. Z kolei podczas uroczystości w Radomiu dokument sygnowali: Dyrektor Bernadeta Kudaś oraz Dyrektor Zakładu Ec Siekierki PGNiG TERMIKA – Stefan Zaraś. Ponadto w wydarzeniu gościnnie wziął udział Wice Prezydent Miasta Radomia, Karol Semik.

Umowy określające zakres współpracy i działań w najbliższym roku szkolnym oficjalnie dały początek siódmej edycji programu skierowanego do uczniów technicznych szkół średnich,  zainteresowanych związaniem swojej przyszłości z branżą energetyczną.

W najbliższej edycji zaplanowano szereg działań edukacyjnych, skierowanych do uczniów – warsztaty, konkurs wiedzy, praktyki oraz program stypendialny, którym objęci zostaną najlepsi uczniowie.

Więcej informacji znajdziesz tu

Skip to content