26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

KLASA 1N MISTRZEM SZKOŁY W SIATKÓWCE.

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Jak co roku w okresie zimowym w Zespole Szkół Technicznych organizowane są rozgrywki wewnątrzszkolne w siatkówce chłopców. Do turnieju rozgrywanego w hali sportowej ZST przystąpiło 18 drużyn. Mecze były rozgrywane systemem pucharowym, gdzie drużyna przegrywająca żegnała się z turniejem. Już na początku potyczek doszło do dużej niespodzianki, gdzie faworyzowana klasa do złota 4T przegrała z klasą 2E. Spotkanie przebiegało punkt za punkt i dostarczało wielu emocji  kibicom zgromadzonym w hali. Obie klasy nie szczędziły sił reprezentując wysoki poziom sportowy podczas meczu. Spora część chłopców uczestniczących w rozgrywkach na codzień reprezentuje  barwy klubów sportowych, co podwyższyło poziom gry i rangę zawodów. Wszystkie mecze były zacięte, wyrównane i grane na przewagi. Podsumowując, zawody stały na wysokim poziomie sportowym. W Mistrzostwach Szkoły brązowy medal zdobyła klasa 2T wychowawcy pani Luizy Miter, srebrny medal klasa 2E wychowawcy pani Renaty Hały, a złoto wywalczyli wychowankowie pani Urszuli Siczek czyli klasa 1N. Najlepszym zawodnikiem uznano ucznia klasy zwycięskiej Łukasza Staniszewskiego, który otrzymał pamiątkową statuetkę i dyplom. Organizatorami rozgrywek byli nauczyciele wychowania fizycznego: Bożena Jadczak, Sławomir Sorsa, Maciej Miter, Radosław Nowakowski, Marcin Maziarski, który dbał o fotorelację z zawodów i Albert Siekiera sędzia główny zawodów. Po zakończeniu meczu finałowego miała miejsce uroczysta dekoracja z wręczeniem medali, pucharów, dyplomów i pamiątkowych koszulek. Na koniec uroczystości pan Albert Siekiera w imieniu dyrekcji szkoły podziękował wszystkim zawodnikom za przybycie i uczestnictwo w turnieju zapraszając jednocześnie na kolejny turniej w przyszłym roku. Olbrzymie podziękowania dla Rady Rodziców za ufundowanie nagród dla zawodników, nauczycieli W-F oraz osób zainteresowanych.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Skip to content