26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

I mistrzostwa Radomia w FIFA 15

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 23 maja 2015 roku w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu odbyły się pierwsze mistrzostwa Radomia szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ”FIFA 2015”. Od godziny 8:30 zbierały się zespoły reprezentujące poszczególne szkoły w terenu Radomia. Po rejestracji rozpoczęły się zawody. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły reprezentacje szkół gimnazjalnych. Pojedynki były zacięte i obfitowały w bramki. W sumie rozegrano blisko 50 spotkań, w których strzelono 78 bramek. Następnie rozpoczęto rywalizację szkół ponadgimnazjalnych. W rozegranych blisko 20 meczach strzelono 31 goli. W finale udział wzięły reprezentacje:

Szkoły gimnazjalne:  PG 11 oraz PG 14

Szkoły ponadgimnazjalne: VIII LO oraz Zespół Szkół Technicznych

W wyniku rywalizacji w czasie turnieju wyłoniliśmy pierwszego Mistrza FIFA 2015 w kategorii:

Szkoły ponadgimnazjalne: Cichoński Dominik

Szkoły gimnazjalne: Wójcicki Igor

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy ponownie za rok.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia

Skip to content