26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

I mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych w FIFA 15

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych w Radomiu po raz kolejny wychodzi z inicjatywą do młodzieży. Wspólne spędzanie wolnego czasu pozwala lepiej się poznać i nawiązać nowe przyjaźnie i znajomości. Przy okazji można podjąć trud rywalizacji z rówieśnikami i wykazać się swoimi talentami.

Nasza propozycja skierowana jest do miłośników piłki nożnej. Sportu jakże popularnego i lubianego. W naszym wydaniu młodzież będzie mogła spróbować sowich sił łącząc swoją sprawność motoryczną z umiejętnością korzystania z nowoczesnych technologii (obsługa konsoli X-Box). Proponowane przez nas zawody odbywać się będą na terenie Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu. Eliminacje wychowanków naszej szkoły odbędą się 9 maja 2015 od godziny 9 rano. W tym dniu wyłonimy też mistrza w Zespole Szkół Technicznych

Wielki Finał dla uczniów radomskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych będzie miał miejsce również na terenie Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu w dniu 23 maja 2015 od godziny 9.30 rano. W czasie zawodów obowiązują sportowe zachowanie i stroje. Każdy uczestnik musi potwierdzić przynależność do swojej placówki oświatowej za pomocą aktualnej legitymacji. Więcej informacji na szkolnym Facebook’u (facebook.com/zstradom) oraz stronie Zespołu Szkół Technicznych (http://www.zst-radom.edu.pl).

 

plakatfacebook kopia

Skip to content