26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zajęcia komputerowe dla gimnazjalistów

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu ma przyjemność zaprosić uczniów szkół gimnazjalnych na zajęcia dodatkowe z informatyki: 
1. Akademia Windows 8 – Jak być kreatywnym i mieć z tego korzyści? Jak wykorzystać pracę swojego mózgu? Jak być lepszym od innych? Tego właśnie się dowiesz poznając najnowsze metody pisania programów. Dostaniesz również szansę zarabiania za swoją pracę. Zdobywanie wiedzy i umiejętności może się opłacać. Przyjdź i sprawdź. Z pewnością nie pożałujesz.
2. Akademia cyfrowej fotografii i filmu  –  jeżeli chciałbyś dokonać retuszu, przerobić zdjęcie, wiedzieć jak dobrać kadr do świetnego zdjęcia zapraszamy do nas. Zastanawiałeś się, w jaki sposób tworzone są  efekty specjalne w studiach telewizyjnych – profesjonaliści pokażą Ci nowatorskie metody edycji cyfrowej korzystając z najnowszego oprogramowania i sprzętu.
3. Akademia tworzenia stron internetowych – jeżeli chciałbyś tworzyć profesjonalne strony internetowe, aby następnie zaprezentować pomysł własnej strony w sieci z ciekawą wizualizacją i efektami graficznymi to te zajęcia są dla Ciebie. Specjaliści wprowadzą Cię w tajniki budowy stron internetowych, w oparciu o najnowsze rozwiązania potrzebne do ich stworzenia.
4. Komputer od środka – chcesz dowiedzieć się co w komputerze szumi, co w nim brzęczy, jak jest zbudowany? Wydruk z twojej drukarki jest zbyt drogi – dlaczego? Czy twój komputer można zmodernizować? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi uczestnicząc w naszych zajęciach.
5. Akademia systemów operacyjnych i sieci komputerowych – chciałbyś poznać nowoczesne systemy operacyjne, wykorzystać ich pełne możliwości oraz ukryte funkcje? Zapraszamy na zajęcia z systemów operacyjnych oraz sieci komputerowych na których poznasz podstawy działania sieci LAN, możliwości jej konfiguracji a także obsługę różnych systemów operacyjnych.


Data:   Każda sobota w semestrze letnim 2013/2014
Miejsce:  Zespół Szkół Technicznych w Radomiu
ul. Limanowskiego 26/60

Prosimy o zarejestrowanie się poprzez adres poczty elektronicznej Jaroslaw.Orczykowski@zst.radom.pl celem rezerwacji terminu. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na wybrane zajęcia rusza od 3.03.2014.

Szczegółowe informacje u organizatora:
Artur Rudnicki – tel. 0 693 334340, e-mail: arturrudnicki@zst-radom.edu.pl; artur.rudnicki@zst.radom.pl

Skip to content