26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Wigilia w Zespole Szkół Technicznych

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Okres Bożego Narodzenia jest czasem niezwykle wyjątkowym dla uczniów, a także nauczycieli i wszystkich pracowników Naszej Szkoły. Jest to również czas pojednania i łamania się opłatkiem. Młodzież naszej szkoły pod przewodnictwem Pani Małgorzaty Pączek przygotowała przedstawienie ukazujące wydarzenia z Betlejem, tak zwane Jasełka.
W dniu 19.12.2013 uczniowie  wystąpili przed uczniami, Gronem Pedagogicznym oraz zaproszonymi gośćmi. Przedstawienie uatrakcyjnił szkolny zespół, który zaprezentował kolędy. Nadał on wyjątkowy klimat całemu przedstawieniu.
Warto podkreślić, że dekoracje i stroje zostały wykonane przez uczniów, co nadało uroczystości niezapomnianych chwil i piękna.
 

Skip to content