26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Zespół Szkół Technicznych szkołą mentorską drugi rok.

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Zespół Szkół Technicznych drugi rok z rzędu może poszczycić się tytułem „Mentor School” przyznawanym przez firmę Microsoft, jako jedna z najbardziej innowacyjnych szkół na świecie. W tym roku 80 podobnych, innowacyjnych szkół na całym świecie awansowało do rangi „Szkoły Mentorskiej Microsoftu”. Jest to dla nas duży prestiż w skali krajowej a także międzynarodowej.

Nasza szkoła posiadając tytuł mentora jednocześnie staje się liderem w promowaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań w edukacji. Zespół Szkół Technicznych kontynuując pracę w programie Microsoft Partners in Learning z ramienia Microsoftu został zaproszony w tym roku na corocznie organizowane Global Forum – spotkanie liderów najbardziej innowacyjnych szkół na całym świecie. To wydarzenie odbędzie się w marcu 2014 roku w Barcelonie.

Tytuł Microsoft Mentor School oznacza dla nas także uczestnictwo naszej szkoły na Targach Edukacyjnych Nowoczesnych Technologii BETT Show organizowanych w styczniu 2014 roku w Londynie. Ranga Mentor School jest wizytówką, że jako szkoła jesteśmy globalnym liderem w edukacji rozpoznawanym przez media społecznościowe oraz inne kanały Microsoftu. Daje nam szeroki dostęp do nowoczesnych rozwiązań i technologii oferowanych przez Microsoft oraz możliwości własnego rozwoju w branży IT dla edukacji.

Treść oryginalnej wiadomości z Microsoft:

Dear Artur Rudnicki

Welcome to your second year as a Mentor School! This year we have 80 outstanding Mentor Schools from around the world. You will be paired with a new coach and coaching team. As it is your second year, I imagine you will not only continue to push yourself and your school, but also be able to provide advice and guidance to the new class of Mentor Schools. Please click here for the full list of Mentor Schools winners.

As a Microsoft Mentor School, you will receive the following:

  • Invitation to attend the Microsoft School Tour during the BETT Show in London
  • Recognition as a global leader in education via social media and other Microsoft channels
  • Coaching and mentor services for one year lead by former Microsoft Mentor Schools
  • Insider access to Microsoft strategy and technologies
  • Leadership professional development opportunities
  • Invitation-only special events from Microsoft

In addition to all the above benefits, you get to work closely with your Microsoft Education lead in your country and with the Microsoft Headquarters in Redmond, Washington. An assigned resource will be available to hold your hand throughout the entire year to help ensure you are successful.

Skip to content