26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Dnia 11.10.2013r w naszej szkole o godzinie 11.00 odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości gościliśmy:
– Przedstawicieli firmy PGNiG Termika, która współpracuje ze szkołą w składzie:
– Ewa Warska – Specjalista do spraw rozwoju
– Przestawicieli Rady Rodziców Pana Pawła Nowaka oraz Panią Agnieszkę Brzezińską
Uroczystość rozpoczęli uczniowie, którzy wręczając kwiaty Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu złożyli najserdeczniejsze życzenia naszym profesorom. Przedstawiciele Rady Rodziców złożyli życzenia całemu gronu pedagogicznemu w których serdecznie dziękowali za trud, cierpliwość i wysiłek jaki wkładają w nasze wychowanie. Pani Ewa Warska, przedstawicielka PGNiG Termika podziękowała – tak jak wszyscy tego dnia – nauczycielom za czas poświęcony dla nas, ale też z uśmiechem na twarzy w imieniu całej firmy za nowych pracowników, którzy dzięki nauczycielom z naszej szkoły już nabierają praktyki zawodowej w ich firmie.
Po wręczeniu kwiatów pani Bernadeta Kudas, Dyrektor szkoły, wręczyła Nagrody Dyrektora oraz Prezydenta Miasta Radomia, pana Andrzeja Kosztowniaka wyróżnionym nauczycielom. Pani Dyrektor złożyła również życzenia w imieniu swoim, Prezydenta Miasta Radomia i przedstawicieli instytucji współpracujących ze szkołą.
Uczniowie naszej szkoły pod kierownictwem p. Agnieszki Sochy i p. Anny Iwaniec przygotowali humorystyczne scenki obrazujące nabór na stanowisko do pracy w firmie PGNiG Termika. Akademię ubarwił również występ szkolnego zespołu. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze a jej celem było uczczenie nauczycieli w dniu ich święta oraz podziękowanie im za trud włożony w naszą edukacje i wychowanie.

Skip to content