26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

IT Academic Day

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Dnia 23 maja 2013 roku, na Auli Głównej Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu, odbędzie się konferencja informatyczna z cyklu IT Academic Day organizowana przez studenckie koło PR.NET przy współpracy z firmą Microsoft.

W teorii:
IT Academic Day jest to cykl konferencji informatycznych organizowany na uczelniach w całej Polsce przez studentów z Grup .Net i Grup IT. Udział w nim to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w barwnym świecie technologii Microsoft.

A w praktyce:
Nieważne czy jesteś studentem, uczniem czy może już pracujesz. IT Academic Day to niepowtarzalna okazja do bliższego poznania najnowszych technologii oraz zobaczenia jak wyglądają od podszewki. Jeżeli tylko interesujesz się światem IT, a przede wszystkim technologiami firmy Microsoft to zarejestruj się już dziś i dołącz do nas już 23 maja! Będzie to największe wydarzenie tego typu w Radomiu i okolicy więc nie może Cię zabraknąć!
Oprócz pasjonujących wykładów i prezentacji prowadzonych przez profesjonalistów z branży IT, dla uczestników przewidziane są także liczne konkursy z nagrodami.

Wstęp na konferencję będzie bezpłatny i wolny dla wszystkich zainteresowanych. Oprócz porywających prezentacji dotyczących najnowszych technologii, na uczestników będą czekały również konkursy oraz inne atrakcje, za które będzie można zdobyć cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Rejestracja
Pomimo, że wstęp na konferencję jest bezpłatny i wolny dla wszystkich zainteresowanych, każdy uczestnik powinien zarejestrować się na wydarzenie. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem portalu CodeGuru.pl. Aby zarejestrować się na konferencję należy:

Krok 1: Zarejestrować się na stronie www.codeguru.geekclub.pl (ważne jest żeby podać prawidłowe imię i nazwisko)

Krok 2: Wejść na stronę wydarzenia pod linkiem: www.bit.ly/ZIU13O i kliknąć przycisk potwierdzający obecność na konferencji (po prawej stronie)

Pomijając kwestie organizacyjne, dodatkowym atutem rejestracji uczestników jest fakt, że już po konferencji, z pośród zarejestrowanych osób zostaną wylosowani szczęśliwcy do których powędrują nagrody ufundowane przez Microsoft. Jedynym warunkiem uczestnictwa w losowaniu będzie rejestracja oraz obecność na ITAD i wypełnienie ankiety online po konferencji.

Miejsce konferencji:
Aula Główna Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego
ul. Chrobrego 31A
Radom

Agenda:

8:00-9:00 Rejestracja
Rejestracja uczestników przez portal CodeGuru.pl

9:00-9:20 Rozpoczęcie
Otwarcie konferencji

9:30-10:15 Innowacje w Microsoft
Wprowadzenie w tematykę konferencji – Jan Kleczkowski, Microsoft Polska

10:30-11:45 Windows Phone 8
Bartłomiej Zass, Microsoft Polska

12:00-13:00 Konkurs Imagine Cup
Jakub Hossa, uczestnik polskich finałów Imagine Cup 2013

13:00-13:30 Lunch

13:40-14:40 Zastosowanie technologii Microsoft w Biznesie
Konrad Ziębakowski

14:50-15:50 Sesja techniczna
Szczegółowe informacje wkrótce

15:50-16:30 Zakończenie
Podsumowanie konferencji oraz podziękowania. Losowanie nagród

Skip to content