26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Gra Miejska OTK2012

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 18 października odbyła się Gra Miejska OTK Radom 2012. Uczestniczyły w niej uczniowie klas trzecich szkół gimnazjalnych. Przez ponad pięć godzin odwiedzili sześć miejsc pracy (Poradnia Psychologiczno-pedagogiczna, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP, G2, Hufiec ZHP, firma Kuchnia Twoich Marzeń i Miejska Biblioteka Publiczna) wykonując punktowane zadania. Do 21 października uczestnicy mają czas na przesłanie organizatorom – Szkolnemu Ośrodkowi Kariery w naszej szkole – wypracowania: „Praca: zawód czy kompetencje – co o tym sądzisz?”. Po zsumowaniu punktów za wypracowanie i realizację zadań wykonywanych podczas Gry ogłoszony zostanie zwycięzca i wyróżnione grupy

Skip to content