26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Office 365 Dla Edukacji

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

 

Poczta e-mail

i kalendarze

Profesjonalna poczta e-mail z zaawansowanym i dobrze znanym interfejsem Outlook — dostępna lokalnie albo w przeglądarce dzięki programowi Outlook Web App. Skrzynka pocztowa o pojemności 25 GB na użytkownika i możliwość wysyłania załączników do 25 MB. Posługuj się własną nazwą domeny.

Konferencje internetowe Organizacja spotkań online z wykorzystaniem dźwięku i wideo za pomocą funkcji udostępniania ekranu jednym kliknięciem, konferencji wideo w jakości HD i wirtualnej tablicy. Idealne do nauki na odległość.

Wiadomości błyskawiczne Komunikowanie się z innymi osobami za pomocą wiadomości błyskawicznych i sygnalizowanie swojej dostępności przez status online.

Przechowywanie

i udostępnianie plików

W usłudze SkyDrive Pro każdy użytkownik otrzymuje 7 GB własnego miejsca na przechowywanie plików, które są synchronizowane z jego komputerem, aby można było z nich korzystać w trybie offline. Dokumenty można z łatwością udostępniać za pomocą pakietu Office lub usługi SharePoint.

Witryny zespołu Zespoły mogą wspólnie pracować nad projektami (w grupach badawczych lub klubach), korzystając z witryn, w których przechowywane są wszystkie powiązane dokumenty, notatki, zadania i rozmowy. Do 300 podwitryn.

Office Web Apps Tworzenie i edytowanie dokumentów programów Word, OneNote, PowerPoint i Excel za pomocą dowolnej aktualnej przeglądarki.

Mobilność Synchronizowanie poczty e-mail, kalendarza i kontaktów, dostęp do witryn usługi SharePoint oraz wyświetlanie i edytowanie dokumentów pakietu Office za pomocą aplikacji Office Web Apps i przeglądarki na urządzeniu z systemem Windows Phone, iOS lub Android.

Aplikacje pakietu Office i programu SharePoint Nowe aplikacje innych firm i aplikacje opracowane przez klienta współpracują z pakietem Office i usługą SharePoint, dzięki czemu możliwe jest sprowadzanie usług sieci web bezpośrednio do odpowiednich dokumentów i witryn.

Zabezpieczenia Bezpieczeństwo danych zapewniają najnowocześniejsze zabezpieczenia funkcjonujące na pięciu warstwach oraz aktywne monitorowanie.

Ochrona prywatności Twoje dane należą do Ciebie. Firma Microsoft nie prześwietla wiadomości e-mail ani dokumentów na potrzeby reklamowe.

 


 

Skip to content