26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Współpraca z Konica Minolta

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Z ogromną wdzięcznością pragniemy wyrazić nasze podziękowania firmie Konica Minolta za udostępnienie kursów online dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu. Wasze wsparcie w poszerzaniu wiedzy z zakresu sieci komputerowych jest znaczące. Kursy te, realizowane w ramach zajęć szkolnych, stanowiły wartościową dodatkową warstwę edukacyjną, znacznie wzbogacając standardowy program nauczania.
Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych uczniów, którzy z zaangażowaniem podjęli się tego wyzwania i zdobyli certyfikaty potwierdzające nowo nabyte umiejętności. Dodatkowe upominki od Konica Minolta dla absolwentów kursu są pięknym gestem, który z pewnością zostanie zapamiętany.
W imieniu całej społeczności szkolnej składamy serdeczne podziękowania firmie Konica Minolta za hojność i gotowość do dzielenia się wiedzą. Nasze wspólne działania była inspirującym doświadczeniem i pozwoliły dostrzec kolejne możliwości w pracy z młodzieżą oraz we współpracy między edukacją i biznesem.

Skip to content