26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Mistrzostwa szkoły w siatkówce

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Kolejne Mistrzostwa szkoły w siatkówce za nami. Jak co roku w naszej szkole organizowane są rozgrywki wewnątrzszkolne w siatkówce chłopców. Do udziału w turnieju zgłosiły się 23 klasy. Turniej, który był przeprowadzany na długich przerwach od początku października przyciągnął dużą uwagę zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Turniej nie tylko dostarczył wiele emocji i radości, ale także promował sportowego ducha i zdrowy tryb życia wśród uczniów. Drużyny zaprezentowały wysoki poziom umiejętności i zaangażowania a także skutecznie budowały relacje między klasowe. Po zaciętych pojedynkach i emocjonujących meczach, zwycięzcą turnieju została drużyna z klasy 5W – opiekun klasy pani Anna Norek, drugie miejsce zajęła klasa 5T – opiekun klasy pani Marzena Olender, a trzecie miejsce przypadło klasie 2M – opiekun klasy pani Aneta Błasińska. Najlepszym zawodnikiem MVP turnieju został Kamil Moniak z klasy 5W, który otrzymał pamiątkową statuetkę i dyplom. Organizatorami rozgrywek byli nauczyciele wychowania fizycznego: Maciej Miter i Albert Siekiera. Mistrzostwa Szkoły w siatkówce były dużym wyzwaniem, ale dzięki zaangażowaniu nauczycieli wspaniałym, sportowym widowiskiem. Wielkie gratulacje dla wszystkich drużyn za podjęcie walki i dla kibiców za podniosłą atmosferę podczas turnieju. Mamy nadzieję, że kolejne mistrzostwa będą równie ekscytujące i udane !!!! Po zakończeniu meczu finałowego miała miejsce uroczysta dekoracja z wręczeniem medali, pucharów, dyplomów i pamiątkowych koszulek przez panią dyrektor Annę Kwiatkowską. Olbrzymie podziękowania dla Rady Rodziców za ufundowanie nagród dla zawodników, nauczycieli w-f, oraz osób zainteresowanych.

Skip to content