26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Finał Olimpiady Edu-Elektra 2024

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Po intensywnych trzech godzinach podczas finału Olimpiady Wiedzy o Elektrotechnice i Energetyce Edu-Elektra 2024, który miał miejsce w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim, przyszedł czas na część rekreacyjną. Organizatorzy zabrali uczestników finału (w tym naszego reprezentanta – ucznia Piotra Filę z klasy 2N pod opieką Pana Pawła Nazaruka) do Gołuchowa. Zwiedzili tam Muzeum Leśnictwa, w jego pobliżu podziwiali m.in. wielki ogród ziołowo-kwiatowy oraz pokazową zagrodę konika polskiego, dzików, danieli i żubrów. Wszystko to otoczone parkiem-arboretum w stylu angielskim, nad którym góruje zamek Czartoryskich. To w nim nagrywano sceny do serialu Królowa Bona oraz do filmu Akademia Pana Kleksa. Wyniki finału poznamy już na początku maja. Trzymamy kciuki.

 

Skip to content