26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Boże Narodzenie w ZST

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 18.12.2023 r. odbyło się uroczyste spotkanie z okazji świąt Bożego Narodzenia. Młodzież wraz z nauczycielami przygotowała oprawę słowno-muzyczną, prezentacje multimedialne oraz dekoracje świąteczne. Uczniowie przedstawili kolędy w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Omówione zostały również zwyczaje bożonarodzeniowe różnych krajów. Dzięki temu uczniowie przypomnieli sobie słownictwo związane z obchodami Bożego Narodzenia. Wybrano najciekawsze kartki i plakaty świąteczne. Na zakończenie młodzież wraz z nauczycielami zaśpiewali piosenkę świąteczną „We wish you a Merry Christmas” oraz złożyli sobie życzenia.

Skip to content