26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Konkurs Wiedzy o Energii

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 24 listopada odbył się konkurs „Wiedzy o Energii” – Energia Wiatru. To drugi z cyklu konkurs dedykowany uczniom klas drugich Technikum Elektrycznego, Technikum Energetycznego oraz Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej. Zwycięzcami tego etapu zostali ex equo Paweł Kowalczyk oraz Mikołaj Adamczyk (obaj z klasy 2N, po 16 pkt.). Liderem po dwóch etapach został Paweł Kowalczyk (uczeń klasy 2N). Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Zapraszamy uczniów klas 2E, 2N i 2U do wzięcia czynnego udziału w kolejnym etapie, który będzie dotyczył tym razem energii wody. Organizatorzy: Anna Wesołowska, Paweł Nazaruk.

konkurs

Skip to content