26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Dzień Języków Obcych

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Z okazji Dnia Języków Obcych zapraszamy do udziału w wydarzeniu pt. „Wielki Test Cambridge”, które odbędzie się 27 września 2023 w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu. Zgłoś się, a będziesz mógł przystąpić do pierwszej części próbnego egzaminu Cambridge B2 First lub C1 Advanced. Udział w Teście jest bezpłatny i możliwy po uprzedniej rejestracji uczestnika. Zainteresowanych uczniów zapraszamy do kontaktu z p. Elwirą Mortką (poprzez Teams / e-dziennik) lub nauczycielem j. angielskiego uczącym w Twojej klasie. Ilość miejsc jest ograniczona! Zaprasza Pani Dyrektor, Anna Kwiatkowska wraz z nauczycielami j. angielskiego.

Wielki Test Cambridge plakat

Skip to content