26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Kolejne tytuły MIEE

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Początek roku szkolnego 2023/2024 rozpoczął się bardzo szczęśliwie i ciekawie dla znacznej grupy nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu. Otrzymali oni potwierdzenia nominacji na MIEE (Microsoft Innovative Expert Educator). To prężny zespół składający się z 17 osób, którym nie obce są nowe technologie i ich wykorzystanie w edukacji. Jednocześnie warto zauważyć, że to jedna z największych grup MIEE w naszym kraju. To szczególne wyróżnienie, które dostaje się od firmy Microsoft jest poświadczeniem, że ich działania zostają dostrzeżone nie tylko w budynku Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu, ale również w wielu innych miejscach na terenie całego kraju. ”Nasi” MIEE biorą bowiem udział w różnych szkoleniach nie tylko jako słuchacze, ale również często jako prowadzący. Gratulujemy wszystkim zaangażowania i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy i podjęcia wyzwania dołączenia do zespołu MIEE.
Skip to content