26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Radomskie targi Expo 2023

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniach 8-9.09.2023 w sali Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga miało miejsce niezwykłe wydarzenie podczas którego każdy zainteresowany mógł zapoznać się z ofertą edukacyjną lokalnych szkół technicznych oraz ofertą handlową firm z najróżniejszych branż. Na ogromnej przestrzeni swoje stoiska poustawiali przedstawiciele przedsiębiorców i sektora edukacji. Można było na nich zobaczyć bardzo ciekawe produkty i nowoczesne urządzenia wykorzystywane w przemyśle. Można też było nawiązać wiele ciekawych kontaktów, a niektórym nawet udało się znaleźć miejsce zatrudnienia. W ramach wydarzenia również nasza szkoła mogła pochwalić się swoimi osiągnięciami i zaprezentować kilka ciekawych stanowisk laboratoryjnych wykorzystywanych podczas zajęć lekcyjnych. Dziękujemy organizatorom w postaci nauczycieli i uczniów naszej szkoły za wspaniałe reprezentowanie naszej społeczności podczas wystawy w dniach 8-9.09.2023 roku.

Skip to content