26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Mistrz ortografii języka angielskiego

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

Odbyła się kolejna coroczna edycja szkolnego konkursu Master of Spelling. W konkursie brali udział wszyscy uczniowie klas pierwszych. Z każdej klasy zostali wybrani uczniowie i uczennice, którzy najlepiej poradzili sobie z dyktandem w języku angielskim. Finaliści przeszli do drugiego etapu, w którym pisali kolejne dyktando o zwiększonym stopniu trudności.

  • MISTRZEM ORTOGRAFII JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2023 (MASTER OF SPELLING 2023) został JAN MALCZENKO z klasy 1C.
  • II miejsce zajęła Oliwia Borkowska z klasy 1P.
  • III miejsce zajął Jakub Stępień z klasy 1P.

Wyróżnienia otrzymali:

  • Szymon Trzos z klasy 1C
  • Hubert Strzelczyk a klasy 1R
  • Kacper Kunecki z klasy 1D.

Pozostali finaliści, którzy wzięli udział w finale to: Dominik Perkowski 1T, Artur Serafin 1M, Dominik Ciałkowski 1B, Patryk Żurawski 1W, Krzysztof Pionka 1W, Patryk Śliwiński 1C, Jakub Kokosz 1C, Szymon Zielonka 1W, Igor Znamierowski 1U, Przemysław Majewski 1N, Remigiusz Hernik 1A, Dawid Kowalski 1N.

Wszystkim Finalistom gratulujemy.

Panu Mariuszowi Utkowskiemu, nauczycielowi IT, dziękujemy za wykonanie dyplomów.

Nauczycielki i nauczyciele języka angielskiego.

Skip to content