26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Odwiedzili nas absolwenci

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 21 marca 2023 r. miało miejsce, w naszej szkole, niecodzienne wydarzenie. Absolwenci z pierwszych roczników i roczników nieco późniejszych „Energetyka”, ale także absolwenci „Mechanika” zawitali w progi naszej szkoły w myśl tezy: uczniowie ze szkoły (Pierwszy Dzień Wiosny), to absolwenci do szkoły.

Absolwenci zachowywali się bardzo poprawnie, tj. przynieśli ciapy, książki i inne akcesoria, by wypełnić podstawowe zadania uczniowskie. Absolwenci spotkali się z dyrekcją i nauczycielami, wspominali swoje lata nauki, przypominali ciekawe wydarzenia szkolne, w tym swoich nauczycieli. Śmiechom i dowcipom nie było końca.

Na pamiątkę tego dnia zrobiliśmy kilka zdjęć, by uwiecznić historyczny moment.

Dzień ten nazwaliśmy Dniem Absolwenta i mamy nadzieję, że zagości na dobre w naszym kalendarzu szkolnym. Dziękujemy wszystkim przybyłym za odwiedziny i przekazanie swoich wspomnień.

Do zobaczenia za rok!!!

Skip to content