26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Solar Energy Expo

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 17.01.2023 roku uczniowie klas 2N, 3N, 4N, 4Ng kierunku technik urządzeń
i systemów energetyki odnawialnej pod opieką pana  Marka Miałkowskiego, pana Sywestra Stawarza i pana Mateusza Musiałka  uczestniczyli w Branżowych Targach Przemysłu Odnawialnych Źródeł Energii „Solar Energy Expo” w Warszawie. Jest to międzynarodowe wydarzenie, w którym biorą udział wystawcy z Polski i z zagranicy. To okazja, aby zapoznać się z innowacjami w sektorze przemysłu energii odnawialnych. Uczniowie ZST mieli możliwość  zaznajomienia  się z wieloma rozwiązaniami montażowymi, rozszerzenia wiedzy oraz poznania najnowszych trendów i technologii w dziedzinie magazynowania energii.

Skip to content