Debata

W dniu 11.01.2023 roku klasy 2T i 4T wraz z pedagogami – W. Sytą i M. Niedziałek wzięły udział w Debacie nt. „Prawne aspekty bezpieczeństwa w ruchu drogowym”, która odbyła się w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu. Uczniowie zostali zapoznani z aktualnym prawodawstwem związanym z ruchem drogowym, egzekwowaniem zaostrzonych norm oraz zmianami poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego w krajach Unii Europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Polski.
Na zakończenie debaty odbył się quiz wiedzy o bezpieczeństwie, którego zwycięzcami zostali między innymi uczniowie z klasy 4T – Jakub Paździor, Michał Przybyś i Kacper Rejczak. Gratulujemy!