26-600 Radom, ul.Limanowskiego 26/30
48 362-81-85

Wycieczka do AZZ WSI

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30

W dniu 23.11.2022 roku odbyła się wycieczka uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu do firmy AZZ WSI sp. z o.o. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić teren zakładu, poznać warunki pracy, spotkać się z kadrą kierowniczą i porozmawiać o możliwościach swojego rozwoju z uwzględnieniem ścieżki kariery w odwiedzanej firmie. Niezwykła hala, niezwykłe urządzenia, niesamowite wrażenia, Podczas krótkiego pobytu dało się zauważyć jak duży nacisk AZZ WSI sp. z o.o. kładzie  na przepisy BHP i dbałość o pracowników. Profesjonalna kadra, profesjonalni pracownicy, profesjonalna firma. Uczestnicy opuszczali teren zakładu zadowoleni, z uśmiechami na twarzach i prawdopodobnie planami na swoją przyszłość.

Bardzo dziękujemy firmie AZZ WSI sp. z o.o. (strona www) za świetną prezentację i możliwość goszczenia na terenie zakładu.

Skip to content